Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Fabrika ve Ofis Tadilat İşi

Söz konusu firmanın ihtiyacına göre  ofis olarak oda bölme işlemi yapılmıştır. Bu işte duvar ve pencerelerin montajı zeminin epoksi kaplaması yapılmıştır. Jaluzili cam kullanılmıştır. Sizde buna benzer işler için iletişime geçerek bizden bilgi alabilir size özel çözümler üretebiliriz.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”9″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Slayt Olarak Göster]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Oda bölme, ofis ve fabrika tadilat fiyatları

Oda bölme ve fabrika ofis  tadilatı fiyatları ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Dekorasyon tadilat işlerinde yılların deneyimi ve tecrübesiyle sizlere hizmet vermek bizler için onurdur. İhtiyaca yönelik tadilat inşaat dekorasyon işleri yapımı ve tasarımı. Beraber çalıştığımız firmalardan ve referanslarımız dan bizim hakkımızda bilgi alabilirsiniz.

Fabrika, ofis, mağaza tadilat işleri İstanbul Kocaeli

İletişim : 0262 644 69 09

Konuşmayı başlat
Ürün fiyatları hakkında bilgi verilmez
Merhaba Ürün fiyatları hakkında bilgi verilmez. Fiyatlar için mağazamıza bekliyoruz
Powered by