Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Fabrika Çatı Tadilatı

Fabrika Çatı Tadilatı

Fabrika Çatı tadilatı işleri genel olarak zorlu ve özen gerektiren bir iştir. Uygulama yapılırken birtakım şeylere ayrıca dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu yazımızda fabrika çatılarının tadilatı yapılırken dikkat edilmesi gereken maddeleri sıraladık.

  1. Çatılarda doğru ve kaliteli malzeme seçilmesi en önemli konulardan biridir. Çünkü çatılar fabrika, sosyal tesis ya da herhangi bir yapının doğa şartlarına en çok maruz kalan birimidir. Çatıların bu şartlara uyumluluk gösterebilmeleri için bu konuya dikkat edilmelidir.
  2. Çatıların eğim ve tasarımlarına mutlaka dikkat edilmelidir. Yaşanan bölgenin iklim koşullarına çatıların tasarımları değişebilir. Örneğin kar yağışının çok olduğu bir bölgede çatıdaki eğim az olursa, çatının üstüne yağan kar aşağı düşemez ve karın ağırlığından çatı çökebilir. Bu ve bunun gibi durumların yaşanmaması için bu maddedeki hususlara da dikkat edilmelidir.
  3. Çatı yapılırken en önemli unsurlardan biri de çatının izolasyonudur. İzolasyon malzemeleri suya dayanıklı ve mutlaka UV ışınlarına dayanıklı malzemelerden seçilmelidir.
  4. Çatı yapımında çalışan personel bu konuda uzmanlaşmış ve sorumluluk bilinci yüksek bireylerden oluşmalıdır. İş güvenliğine kesinlikle önem gösterilmelidir.

Firma olarak 25 yıllık iş tecrübemizde birinci önceliğimiz her zaman yapılan işin siz değerli müşterilerimizi memnun etmesidir. Firmamızın çalıştığı diğer firmaları görmek için internet sitemizin referanslar kısmına giderek bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat, kaliteli çözümler ve daha fazlası için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Tadilat ve Dekorasyon Fiyatları

Fiyatlar kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.  Üretimden montaja kadar her türlü işlemi kendi bünyemizde, özel atölyelerimizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balaman inşaat dekorasyon olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayınız. Diğer internet sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Ücretsiz keşif hizmetimiz mesafe sınırlıdır.

Tadilat dekorasyon işleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim :

0262 644 69 09

0533 713 41 20

0542 342 90 81