Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Fabrika Çatı Onarımı

Kurumsal müşterimiz çatı onarımı için firmamızla iletişime geçerek sorunlarını belirtti. Firmamızın teknik personeli yaptıkları keşif sonrası firmaya ait fabrika çatısında lokal yağış sızıntıları tespit etti. Bu tespit sonucu fabrikanın çatısındaki malzemenin bazı bölgelerinin korozyona uğradığını bu yüzden sızıntların olduğu görüldü. Firmayla yapılan anlaşma sonucu ilk önce sızıntı olan bölgelere likit yalıtım malzemesi uygulanarak sızıntının önüne geçildi. Ardından likit yalıtım malzemesinin başta güneş ışınlarından ve diğer iklim şartlarından etkilenmemesi için koruyucu katman yapıldı. Bunun sonucunda çatıdaki yağıştan kaynaklanan akıntı ve sızıntılar engellendi.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

 

Firma olarak 25 yıllık iş tecrübemizde birinci önceliğimiz her zaman yapılan işin siz değerli müşterilerimizi memnun etmesidir. Firmamızın çalıştığı diğer firmaları görmek için internet sitemizin referanslar kısmına giderek bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat, kaliteli çözümler ve daha fazlası için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Çatı Onarımı İşleri

Fiyatlar kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.  Üretimden montaja kadar her türlü işlemi kendi bünyemizde, özel atölyelerimizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balaman inşaat dekorasyon olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayınız. Diğer internet sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Ücretsiz keşif hizmetimiz mesafe sınırlıdır.

Tadilat dekorasyon işleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim :

0262 644 69 09

0533 713 41 20

0542 342 90 81