Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Fabrika Çatı Onarımı

Kurumsal müşterimiz çatı onarımı için firmamızla iletişime geçerek sorunlarını belirttiler. Firmamızın teknik personeli yaptıkları keşif sonrası Firmaya ait Fabrika çatısında lokal yağış sızıntıları tespit ettiler. Bu tespit sonucu fabrikanın çatışındaki malzemenin bazı bölgelerinin korozyona uğradığını bu yüzden sızıntların olduğu görüldü. Firmayla yapılan anlaşma sonucu ilk önce sızıntı olan bölgelere likit yalıtım malzemesi uygulanarak sızıntının önüne geçilmiştir. Ardından likit yalıtım malzemesinin başta güneş ışınlarından ve diğer iklim şartlarından etkilenmemesi için koruyucu katman yapılmıştır.

Çatı onarımı | Çatı Tadilat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Çatı ustası / Çatı Onarımı / Çatı Tadilat 

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze dekorasyon tadilat işleri 

İletişim : 0262 644 69 09

Konuşmayı başlat
Ürün fiyatları hakkında bilgi verilmez
Merhaba Ürün fiyatları hakkında bilgi verilmez. Fiyatlar için mağazamıza bekliyoruz
Powered by