Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Fabrika Çatı Onarımı ve Yapımı İşi

Fabrika Çatı Onarımı ve Yapımı İşi

Gebze organize sanayi bölgesinde hizmet veren kurumsal firmamız bizimle iletişime geçmesiyle birlikte teknik ekibimiz çatıda inceleme yapmıştır. İnceleme sonucu ne yazık ki yeni yapılan çatının amatörce çatı ustası tarafından yapılan işçilik hatalarından dolayı erken korozyona uğradığı fark edilmiştir. Korozyonlu parça miktarı fazla olduğu için lokal onarım yapılamamıştır. Bu sebepten ötürü tüp çatı özel üretim malzeme ile onarılmıştır. Onarım sırasında koruyucu ve yalıtım malzemeleri ile birlikte çatı yapısına uygun özel üretim saç kaplama yapılmıştır.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

 

Fabrika Çatı | Sanayi Çatı | Çatı ustası | Panel Çatı Fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Çatı tadilat ve onarımı | Çatı yapımı | Çatı ustası

İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09