Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Fabrika Çatı Onarımı ve Yapımı İşi

Fabrika Çatı Onarımı ve Yapımı İşi

Gebze organize sanayi bölgesinde hizmet veren kurumsal firmamız bizimle iletişime geçmesiyle birlikte teknik ekibimiz çatıda inceleme yapmıştır. İnceleme sonucu ne yazık ki yeni yapılan çatının amatörce işçilik hatalarından dolayı erken korozyona uğradığı farkedilmiştir. Korozyonlu parça miktarı fazla olduğu için lokal onarım yapılamamıştır. Bu sebepten ötürü tüp çatı özel üretim malzeme ile onarılmıştır. Onarım sırasında koruyucu ve yalıtım malzemeleri ile birlikte çatı yapısına uygun özel üretim saç kaplama yapılmıştır.  

 

Fabrika Çatı | Sanayi Çatı | Panel Çatı Fiyatları 

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Çatı tadilat ve on arımı | Çatı yapımı | Çatı ustası

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze dekorasyon tadilat işleri 

İletişim : 0262 644 69 09