Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Fabrika Bahçe Düzenlemesi

Fabrika bahçe düzenlemesi peyzaj işlerinden en çok mühendislik isteyendir. Çünkü diğer bahçe işlerinde ana unsur göze hoş görünmesi ve bahçe öğeleridir. Fakat fabrika bahçelerinden insan ve araç yoğunluğu vardır. Hatta bazı araçlar devasal boyutta olup bahçedeki en ufak tasarım hatası fabrikadaki işleyişi aksatabilir. Kısaca fabrika bahçe tasarımı yaparken fabrika yoğunluğu çalışanların konforu araçların türü dikkate alınmalıdır. Fabrika çalışanlarının  yada araçlarının güvenliğini tehlikeye atacak uygulamalar geç olsada farkedilip tüm tasarım iptal edilerek en başa dönmek gerekebilir. Buda işletmeye zaman hatta para kaybına neden olabilir. Bu yüzden uzman firmalar ile çalışmak her işletme için çok daha iyidir.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Tasarım sırasında fabrikaya giriş çıkış yapan büyük aracın manevraları bile dikkate alınmasa ilerde sorunlara neden olabilir. Fabrika veya sanayi kuruluşlarındaki tasarımlar sırasında  insan ve araç yoğunluğu da dikkate alınmalıdır.

Yukarıda çevre ve bahçe düzenlemesi için bahsettiğimiz kurallar üst alt yapı yada inşaat işleri içinde geçerlidir. En basitinden atık su hattının geçtiği derinliği yada çapı işletmeye göre tasarlamayıp plansız bir uygulama yapıldığında atık su hattında en azından saatlerle bahsedilen bir sıkıntı bile işletme için maddi kayıplara neden olabilir. Daha kötüsü sağlık sorunlarına dahi neden olabilir.

Büyük işletmeler için yaptığımız işleri sanayi tadilat veya sanayi uygulamalarımız linkinden görebilir bizim hakkımızda fikir edinebilirsiniz.  Firmamız büyük çaplı tadilat ve dekorasyon işlerinden alnının ağıyla çıkmıştır.

Fabrika bahçe ve çevre  düzenlemesi alt üst yapı işleri fiyatı

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Diğer web sayfamızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Fabrika bahçe, çevre, üst ve alt yapı işleri  İstanbul Kocaeli Gebze

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09