Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Engelli Merdiveni Korkuluk Yapımı İşi

Engelli Merdiveni Korkuluk Yapımı İşi

Kurumsal müşterimizin bina girişinin engelli vatandaşlarımıza uygun hale getirilmesi için gerekli proje hazırlanmış ve uygulanmıştır. Bu projede engelli merdiveni korkuluk ( Küpeşte ) işi yapılmıştır. Tüm özel giriş ve parkur yapımı işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talebe ve kullanım alanına göre proje hazırlanıp uygulanmaktadır. Kaymaz zemin ve özel eğim hazırlanması gibi bir çok iş itina ile yapılabilir. Engelli girişi, Korkuluk ve küpeşte yapımı işleri.

Engelli Alt Yapı Hizmetleri TEL: 0533 713 4120
Engelli vatandaşlarımız için hayatı kolaylaştırmayı vazife biliriz.

Engelli merdiveni ile ilgili işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Engelli Alt Yapı Hizmetleri | Tadilat fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Diğer web sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Alt yapı ve özel parkur yapımı işleri

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze dekorasyon tadilat işleri

İletişim : 0262 644 69 09