Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Elektrik Tesisatı İşleri

Müşterimiz bizimle iletişime geçmesi ardından müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda proje hazırlanmıştır. Proje müşterimize 3d (üç boyutlu ) çizimler halinde sunulmuştur.  Projemizin onaylanması ardından en kısa zamanda yapılmaya başlamıştır.  Bu fotoğraflarda aynı projenin elektrikçi işine ait fotoğraflardır. Bireysel müşterimizin Gebze Mutlu Kent teras katı için elektrik tesisat işine ait fotoğraflar aşağıdaki gibidir.  Müşterimizin talebi doğrultusunda teras için priz ve aydınlatma tesisatı standartlar doğrultusunda TSE li parçalar kullanılarak yapılmıştır. Müşterimize tesisatı işleri için bizi tercih ettiğinden dolayı teşekkür ederiz.

Elektrik Tesisatı İşleri | Tesisat İşleri TEL: 0533 713 4120
Elektrik tesisatı ve diğer tesisat işleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Elektrik Tesisatı İşleri | Tesisat tadilat dekorasyon fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

 Tesisatı İşleri | Tesisat tadilat dekorasyon | Elektrikçi

İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09