Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Egepen Deceuninck Pencere Sistemleri

Egepen Deceuninck Pencere Sistemleri

Egepen Deceuninck

Günümüzün gürültülü yaşam ortamlarında evlerimizin pencereleri bu gürültüyü önlemekte büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda evin içindeki ısının dışarı verilmesini önlemek için de önemli bir rolü vardır. Bu yazımızda Egepen Deceuninck plastik kapı ve pencere sistemleri hakkında önemli bilgileri derledik.

  • Sert iklim koşullarında bile en iyi yalıtımı sağlayabilmek adına çok odacıklı yapısı ve sert rüzgarlı ortamlarda en sağlam şekilde durabilmesi için destek sacıyla güçlendirilmesiyle öne çıkar.
  • Geniş ürün grubu sayesinde siz müşterilerimizin evine en uygun ürünü seçmenizi sağlar.
  • Zengin renk alternatifleriyle her zevke uygun çözümler sunar.
  • Güneş ışınlarına dayanıklı contaları sayesinde su yalıtımında olabilecek en iyi performansı verir.

Malzeme performansının yanı sıra montajı yapılırken bu maddelere de dikkat edilmesi gerekir.

  • Montaj esnasında pencere kasasının etrafına poliüretan köpük sıkılarak yalıtılması.
  • Poliüretan köpük kuruduktan sonra üstüne çekilecek silikonun kaliteli bir malzeme olması.
  • Kanat ve takoz ayarlarının düzgün yapılması.

Renk Seçenekleri


Firma olarak 25 yıllık iş tecrübemizde birinci önceliğimiz her zaman yapılan işin siz değerli müşterilerimizi memnun etmesidir. Firmamızın çalıştığı diğer firmaları görmek için internet sitemizin referanslar kısmına giderek bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat, kaliteli çözümler ve daha fazlası için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

Egepen Deceuninck PVC Doğrama Sistemleri

Fiyatlar kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.  Üretimden montaja kadar her türlü işlemi kendi bünyemizde, özel atölyelerimizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balaman inşaat dekorasyon olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayınız. Diğer internet sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Ücretsiz keşif hizmetimiz mesafe sınırlıdır.

Tadilat dekorasyon işleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim :

0262 644 69 09

0533 713 41 20

0542 342 90 81