Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

E-Kart Elektronik Kart Sistemleri San ve Tic. A.Ş

E-Kart Elektronik Kart Sistemleri San ve Tic. A.Ş

Ülkemizin değerli firmalarından E-Kart Elektronik Kart Sistemleri San ve Tic. A.Ş için yapmış olduğumuz sanayi tadilat işleri bizim için bir onurdur. E-Kart Elektronik Kart Sistemleri San ve Tic. A.Ş ; fabrika tadilat işlerinden ofis bölme ve yapma işleri, izolasyon işleri, boya işleri   fabrika inşaat işleri yapımı. Yapılan uygulamaya ait detaylı bilgiyi İş fotoğrafları kısmından bulabilirsiniz.

Balaman İzolasyon İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

E-Kart Elektronik Kart Sistemleri San ve Tic. A.Ş

Gisecke&Devrient ile Eczacıbaşı Holding’in ortak bir vizyon ile kurduğu E-Kart Elektronik Kart Sistemleri A.Ş. günümüz iş yaşam şekli olarak belirtilen e-ticaret ve e-iş’in yüksek güvenlik, yetki belirleme ve tanımlama, ucuz veri saklama ve yönetimi alanlarında uzman, Türkiye’nin ilk ve tek yüksek teknoloji kart geliştirme ve üretim merkezidir.

Şifreleme/Şifre çözme; güvenli olması gereken bir verinin, güvenli olmayan ortamlardan yüksek güvenli bir biçimde geçirilmesi sağlar. Akıllı kartın bu işlemi başka bir donanıma gerek kalmadan yonga düzeyinde yapabilme özelliği, şifreleme/şifre çözme operasyonunun izlenebilmesi ve/veya kırılabilmesini olanaksız kılar.

Yetki tanımlama, bir kartın kullanıcısının herhangi bir işlemi yapıp yapamıyacağına karar vermesi anlamına gelmektedir.Manyetik kartlarla karşılaştırıldığında, akıllı kartların yetki tanımlama/ güvenlik yönetimi işlemini kart üzerinde yapabilmesi ve daha karmaşık kripto algoritmaları kullanıma izin verilmesi, örneğin şifrelenmiş parmak izi, gibi çok önemli avantajları vardır.

Akıllı kartlar son derece esnek, ucuz ve dayanıklı veri saklama depolarıdır. Özellikle kart üzerinde birden fazla uygulamanın aynı veriyi izole bir ortamda kullanıyor olması ve bilgilerin kart dışına çıkma gerkesinimi olmaması, akıllı kartların en önemli avantajlarından biri yaratmaktadır..Beklentilerinin karşılaycak akıllı kart çözümleri geliştirmek ve üretmek amacıyla kurulmuş Türkiyenin ilk ve tek yüksek teknoloji kart geliştirme ve üretim merkezidir.

2001 yılının 2. yarısında üretime başlayan 5000 m2 üretim alanına sahip Türkiyenin ilk Visa / Mastercard onaylı “kart üretim ve kart kişileştirme” tesisi olan E-Kart, yıllık 50 milyon adet kredi ve/veya akıllı kart üretebilecek kapasitededir.

E-Kart üretim tesislerinde “güvenlik” konusu başka hiçbir işletmede olmadığı kadar öncelikli ve hayati biçimde ele alınmış bulunmaktadır. Tesislerin güvenliği, uyulması gereken VISA ve MasterCard uluslarası güvenlik sertifikasyonu gereksinimlerinin yanı sıra, Milli Savunma Bakanlığı ile NATO’nun standartları da göz önünde tutularak düzenlenmiştir. VISA ve MasterCard gibi uluslararası kart organizasyonları ile çalışabilmek, bu kuruluşlar için üretim yapabilmek, üretim tesisinin inşaatının bile, belli kriterler çerçevesinde yapılmasını gerekli kılmaktır. Bu yüzden tesisdeki tüm üretim süreçleri, ziyaretçi kabul şartları, güvenlik ekiplerinin çalışma yöntemleri özel bir güvenlik yönetmeliği çerçevesinde uygulanmaktadır.

Kaynak : Firmanın resmi sitesi

.

Fabrika ve sanayi tadilat  ve izolasyon işleri fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Sanayi ve fabrika tadilat dekorasyon izolasyon işleri

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09