Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Duşakabin Yapımı

Duşakabin Yapımı

Tadilattürk olarak 25 yıllık deneyim ile banyo tadilat ve dekorasyonu işlerinizde sizlere hizmet vermekteyiz. Banyo tadilat denilince en önemli unsurlardan biri de duşakabin yapımıdır. Duşakabinler yanlış montaj veya hatalı ustalık sonucu su sızıntısına neden olabilir bu da banyoda  hijyen ve temizlik sorunlarına sebebiyet verebilir. Ustalık kadar kullanılan duşakabinler de çok önemlidir. Ucuz, kalitesiz duşakabin ekipmanları ile kurulumu yapılan bir duşakabin oldukça kısa ömürlüdür.

Balaman İnşaat Dekorasyon Gebze Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Aşağıdaki fotoğraflarda iki kabin arasına bölme yapılıp, daha sonra ayrılan alanlara duşakabin montajı gerçekleştirilmiştir.

 

Duşakabin Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Genelde Türkiye’de üretime sunulan duşakabinlerde aluminyum kullanıldığından, paslanma görülmez. Fakat fiyatı ucuz diye Çin malı ürün alırsanız kullanım açısından birçok olumsuz sonuçla karşılaşabilirsiniz.
  •  Banyonuzun boyutuna dikkat edin. Küçük banyolar için, şeffaf duşakabinleri tercih ederseniz banyonuz olduğundan daha geniş görünür.
  •  Yedek parçasını bulabileceğiniz, garanti belgeli firmaları tercih edin. Garanti belgeli üretici firmalar ile herhangi bir sorun yaşama olasılığınız düşüktür. Firma, aldığınız duşakabin ile bir sorun yaşadığınız zaman ürünün arkasında durur. Ayrıca firmanın geçmişini de incelemelisiniz. Uzun süredir bu işi yapan, güvenilir ve garantili ürün satan firmaları tercih ediniz.
  • Kaliteli bir duşakabin her şeyden önce paslanmaya dayanıklı olmalıdır. Duşakabinin açıkta kalan kısımları için paslanmaz çelik kullanılmalıdır.
  • Duşakabinin kapılarında sağlığa zararlı olmayan temperli cam kullanılmalıdır.
  • Duşakabinin açılır kapanır bölmelerinin yumuşak ve rahat çalışması gerekmektedir. Bu kısımlarda doğru malzemenin kullanılması çok önemlidir.
  • Silikon ve fitillerinin kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Eğer kalitesiz malzeme kullanılırsa çok kısa bir süre içerisinde sızdırma yapabilir.

Duşakabin Fiyatları | Gebze Banyo Tadilat

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Diğer web sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Örneğin ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

DuşaKabin İşleri | Banyo tadilat ve dekorasyonu

 İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09