Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Dış Cephe Isı Yalıtım avantajları

Dış Cephe Isı Yalıtım avantajları

DIŞ CEPHE ISI YALITIMININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Dış cephe işleri kapsamında yaptırabileceğiniz yalıtım sayesinde kışın ısıtma giderleri, yazın soğutma giderleri %50 azaltılabilmektedir. Bir kere yapılır; ömür boyu kullanılır. Yatırım maliyetini 2-3 yıl içinde karşılar Dıştan uygulanan bir yalıtım yöntemi olduğu için; ısı köprüleri oluşmasını engeller. Binanın dış kabuğunu yıpranmalardan korur. Sağlıklıdır, Isı ve su yalıtımı sağlar, rutubeti ve korozyonu önler. Dekoratif süslemeler ve kaplamalarla binanın güzel bir mimariye kavuşması sağlanır. Binanız yeni bir görünüm kazanır buda binanın değerini arttırır. Ve en önemlisi sağlıklıdır, çevreye ve küresel ısınmaya olumlu katkıda bulunur.

Dış cephe işlerinde Dikkat edilmesi gerekenler

Dış cephe işleri özellikle yalıtım işleri yanlış kişilerce yapılırsa facia ile sonuçlanabilir. Yanlış dış cephe işleri maddi zararlarada neden olabilir. Doğru malzeme ve kaliteli işçilik ile uygulanan dış Cephe Isı Yalıtımı’nın yapıda korozyon problemini bir daha yaşatmayacağını, bina yaşını sabitleyeceğini ve yapılan uygulamanın bina ömrüyle eşdeğer olacağı unutulmamalıdır. Binalarda ısınmak ve serinlemek amacıyla kullanılan kalorifer, kombi, klima ve buna benzer cihazların kullandıkları enerji Dış Cephe Isı İzolasyonu (Mantolama) uygulaması ile %50 oranında azalabilme. Şayet binaların çatı ve temeli için de ısı yalıtım uygulaması yapılmış ise bu oranın %60’lara kadar çıkabilmesi mümkündür. Dış Cephe Mantolama, sadece ısı yalıtım değil, Ayrıca ses yalıtımı da sağlamaktadır.

Dış Cephe Mantolama yönteminde kullanılan yalıtım levhası, ses yalıtımı konusunda da gayet başarılıdır. Bu şekilde dışarıdan gelen seslerin yapı içerisine girmesi engellenmiş olur, aynı şekilde içerideki seslerin dışarıya çıkması da engellenmiş olacaktır. Özellikle gürültülü ve kalabalık alanlarda bulunan yapılarda çok işe yarayacak olan mantolama yöntemi, yalıtım konusunda tam bir uzmandır. Mantolama işlemi yapılmadan önce iyi bir plan cetveline ihtiyaç vardır. İlk olarak kullanılacak malzemeler tam olarak belirlenmelidir, daha sonra mantolama tekniğinin uygulanacağı yapı ile ilgili gerekli ölçüler alınmalıdır. Ölçümler yapılırken hassas ölçekler kullanılmalı, tüm detaylar göz önünde bulundurularak iyi bir plan cetveli oluşturulmalıdır.

Dış cephe mantolama ile ortalama olarak  %50 ile %60’lık ısı yalıtım tasarrufları sağlanabilmektedir. Dış cephe mantolama ile ev ekonomisine, ülke ekonomisine fayda sağlamakla birlikte uzun vadeli olarak doğaya sağlayacağı faydalarda göz ardı edilmemelidir. Dış cephe mantolama sistemlerinde ,ısı yalıtım sistemleri , fiyatları piyasada  hemen hemen aynı ama malzemeler çeşitlidir. İşçilikler farklı çıkmaktadır sizin için araştırıp fiyatların ortalaması ve açıklaması alındı yapılan bu işlem sonucunda nem, rutubet ,ısı yalıtımı gibi sorunlar kesinlikle ortadan kalkıyor tabi bütçeye de yardımcı oluyor. Özellikle deneyimli bir kadro olması lazım fiyat hemen hemen aynı pis ve düzgün baştan sağma çalışan bir ekibin sonrasında çıkacağı problemlerde bulmak yardım almak problem olmaktadır.

Dış Cephe İşleri ve Isı Yalıtımı Fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak dış cephe işlerinde sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Diğer web sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Dış cephe işleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09