Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dekor Lambri

Dekor Lambri işleri ve ustası. Dekor Lambri modelleri ve çeşitleri ile uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dekor Lambri

İç ve dış mekanlara kolaylıkla uygulanabilen lambriler duvarlarınız için her zevke hitap eden estetik bir yalıtım malzemesi olarak dizayn edilmiştir.

250 mm ve 200 mm’lik geniş lambri grubu, 125 mm ve 200 mm’lik oluklu lambri çeşitleri, farklı mekanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Geliştirilen lambri kenar, iç ve dış köşe dönüş, dekoratif köşe dönüş prof illeri ile özel detaylarda da etkin çözümler oluşturulmaktadır.

İç mekan dekorasyonunda kullanılan desen baskılı lambriler sayesinde, yaşadığınız mekanlarda farklılık yaratabilirsiniz.

Desen baskı uygulaması, 200 mm geniş lambri ve 125 mm’lik oluklu lambri üzerine yapılmaktadır.

İç ve dış mekanlara uygun lamine renk uygulaması, 200 mm geniş lambri üzerine, sistemdeki tüm lamine renk seçenekleri ile yapılabilmektedir.

Tadilat ve Dekorasyon Fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Diğer web sayfamızı görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Dekor Lambri İşleri ve modelleri İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09