Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Cam Tuğla Duvar

Cam tuğla duvar ve örme işleri garantili işçilik uzman ekip anahtar teslim Duvar işleri  için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cam Tuğla Duvar

Hammaddesi soda, kireç ve silisten oluşan camdan yapılmış içi boş bloklardan oluşan inşaat malzemesidir. Genellikle merdivenler, banyolar, açık yüzme havuzlarında ve bunun gibi görsel veya gizlilik gerektiren diğer alanlarda. Işığın içeri girerek doğal aydınlatma yapılması aynı zamanda da içerinin görünmemesi istenen yerlede uygulanır. 1900`lü yılların başında endüstrel alanda doğal aydınlatmayı geliştirmek için kullanılmaya başlamıştır.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Tabana 1 mm et kalınlığında ve 4.5 cm genişliğinde korozyona karşı daldırma sistemiyle galvanizle kaplanmış panel ankraj sisteminin yerleştirilir, cam tuğla örülen alanın üst ve her iki yanına genleşme için genleşme şeridi konur ve 20x20x10 cm ebadındaki cam tuğlaların örülürken derzlerinin standart olması için aralarına spacer derz sabitleyici kullanılır. Cam tuğlaların basınca karşı direncini sağlamak için yatayda ve düşeyde her iki sırada bir 40×10 daldırma sistemiyle galvanize edilmiş lama konur, bu lamaların her iki yandaki mesnete ankre edilir, cam tuğla aralarının özel yapıştırıcı malzeme ile doldurulur. Tuğla örülmesi bittikten sonra üst kenarlarının alüminyum profillerle çerçevelenir ve yüzeylerin temizlenir.

· Geleneksel uygulamalarda cam tuğla derzlerinde çimento+kum harcı kullanılır.
· Cam tuğla duvar yatay yüklerin karşılanması amacıyla, yeterli dayanıma sahip karşılıklı en az iki mesnede düşey ve yatay, kayma ve genleşme derzleri yardımıyla bitiştirilerek tutturulmalıdır.

Yüksekliği veya uzunluğu 6,00 m’yi veya alanı 15 m2’yi aşan cam tuğla duvarlar taşıyıcı eleman ve/veya genleşme ve kayma derzleri ile sınırlandırılmalıdır.Duvar bütününün en görülen tasarım yüklerine karşı dayanıklılığı ayrıca irdelenmelidir.

Cam Tuğla Duvar ve duvar örme fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09

 Tadilat dekorasyon İşleri