Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Cam ve Seramik Mozaik

Cam ve Seramik Mozaik işleri ve çeşitleri. Dış yüzeyler, yüzme havuzları ve banyo mutfak uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cam ve Seramik Mozaik

İç mekan-dış mekan , yer – duvar seramiği, mozaik kırma – döşeme işleri mekanınızın ve seramiğinizin özelliklerine göre projelendirerek tecrübeli ustalarımız tarafından uygulanmaktadır.

Yüzme Havuzları

Tüm yüzey kaplama malzemelerinden daha sağlam ve estetik, heryüzme havuz ile uyumlu zengin renk ve doku alternatifleriyle, betsan mozaik seamikler özgür alanlar yaratır. Cam mozaikler, sınırsız renk ve doku alternatifleriyle şık mekanlar yaratır. Leke tutmaz, kolay temizlenir. Yüksek aşınma dayanımına sahiptir, asit ve bazlardan etkilenmez. Kırılma ve darbe dayanımı yüksektir

Dış Cepheler

Dış cepheler yapıların imajıdır. Kirlendiğinde ve hasar gördüğünde kötü bir intiba bırakır. Sağlam ve estetik görünen bir dış cephe binaların değerine değer katar; dış cephelerin hasar görmesiyle birlikte binaların değeri de düşer. Dolayısıyla dış cephenin su, uv ışınları ve hava kirliliği gibi düşmanlarının baştan önüne geçmek gerekir. Bunun için de su itici, yapışma mukavemeti yüksek.

Banyo Mutfak

Cam mozaikler, sınırsız renk ve doku alternatifleriyle şık mekanlar yaratır. Leke tutmaz, kolay temizlenir. Yüksek aşınma dayanımına sahiptir, asit ve bazlardan etkilenmez. Kırılma ve darbe dayanımı yüksektir. Tüm yüzey kaplama malzemelerinden daha sağlam ve estetik, mutfak vebanyolar ile uyumlu zengin renk ve doku alternatifleriyle, betsan cam mozaik seamikler özgür alanlar yaratır.

Cam ve Seramik Mozaik fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Cam ve Seramik Mozaik İşleri ve modelleri İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09