Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Cam Balkon Fiyat Hesaplama

Cam Balkon Fiyat Hesaplama

Cam balkon fiyat hesaplama yaparken çeşitli unsurlarda dikkat alınması gerekir. Bu yüzden aşağıdaki dikkatli bir şekilde tam doldurunuz. Hata yapmamak için formun altındaki uyarıları okuyunuz.

  Alta Mermer İstiyormusunuz? EvetHayır
  Alta Granit İstiyormusunuz? EvetHayır
  Özel Cam İstiyormusunuz? EvetHayır

  Talep ettiğiniz iş veya ürünle ilgili Fotoğrafı aşağıda "Dosya Seç" e tıklayıp, yükleyerek bize yollayabilirsiniz

  Cam balkon fiyat hesaplama açıklamaları;

  Yükseklik olarak montaj yapılacak kısmın yerden tavana kadar yüksekliğini belirtiniz. Ölçüm sırasında ölçü aletinin düz ve dik durmasına dikkat ediniz.

  Uzunluk olarak balkonunuzun montaj yapılacak kısmının uzunluğunu şekli bozmadan ölçünüz. Oval balkonsa oval şekilde ölçünüz. L balkonsa L şeklinde ölçünüz. Düz ölçümlerde cam balkon kısa gelir.

  Başka konularda da tadilat dekorasyon yaptırmayı düşünüyorsanız bunu açıklamada belirttiniz. Çünkü önemli bir maliyet olan nakliye maliyeti bu şekilde düşebilir.  Ayrıca anahtar teslim komple tadilat dekorasyon işlerinde firma olarak indirim uygulamaktayız.

  Müşterimize verdiğimiz hesaplar  ölçüm hataları veya ilaveten işçilik gerektiren işler çıkabileceğinden dolayı kesinlik belirtmemektedir. Kesinlikle keşif yapılmasını tavsiye ediyoruz.

  Cam balkon altına mermer veya granit tavsiye ediyoruz. İstenildiği takdirde bu mermer eni uzun tutularak saksı veya benzeri şeyler için raf olarak kullanılabilir.

  Cam balkon fiyat hesaplamada gerçek fiyata en yakın fiyatı bulabilmek için sizin verdiğiniz ölçüler hayati önem taşımaktadır.

  Balkonunuza ait fotoğrafları da bu “Dosya seç ” butonuna tıklayarak bize gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz fotoğraflar montaj yapılacak yeri net gösterdiği takdirde fiyat hesaplamada hata oranı en aza iner.

  Form doldurmadan da diğer iletişim seçeneklerimizle de bize ulaşarak yaklaşık fiyat alabilirsiniz.

  Lütfen formda ayrıntılı adres belirtiniz. Gebze cam balkon işlerinde belirli mesafelere ücretsiz keşif yapılmaktadır. Ayrıntı için bizi arayabilirsiniz.

  Cam Balkon  fiyatları

  Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

  *Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

  Cam Balkon İşleri İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09