Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Boya nasıl yapılır

İnsanların kendi evlerini boyamak istedikleri durumda dikkat edilmesi gerekenler boya nasıl yapılır boya yapılırken dikkat edilmesi gerekenler. Duvar ve tavan boyası yapımı anlatımı.

Gebze boyacı denilince ilk akla gelen firmamız deneyimini müşterileriyle paylaşmaktan mutlu olur, Şayet boya yapma konusunda deneyiminiz yok ise bir uzmanla çalışmanızı tavsiye ederiz. Çünkü yanlış malzeme kullanımı veya boyama sırasında yapacağınız sıçratmalar ( damlamalar ) mobilyanız da, zemin ve düğer yüzeylerde daha büyük masraflara yol açabilir. Aynı şekilde hatalı boyama renk uyuşmazlığı veya eski boyayı kapamama gibi sorunlar ortaya çıkabilir.  Belki işçilik ücreti vermeyeceksiniz fakat daha fazla malzeme maliyeti ve istediğiniz görünümü elde edeme gibi ek maliyetler  size daha pahalıya mal olabilir. Boya yada duvar kağıdı arasında kararsız iseniz sitemizdeki bu konuda yer alan yazıları okuyarak karar verebilirsiniz.

Gebze boyacı ve boya ustası Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Bu video youtube’dan bulunmuş ve yapılan incelemede anlatımı takipçilerimizle paylaşılmaya değer kabul edilmiştir. Fakat videodan dolayı ortaya çıkacak hatalardan veya sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Aynı şekilde talep geldiği zaman sitemiz videoyu kaldırabilir.

Boya yapımı fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur.

Boya yapma ve dekorasyon İşleri | Gebze Boyacı ve boya ustası

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09