Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Boya İşleri

Boya ustası ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Boya İşleri

Duvar, tavan, ahşap yüzeyler, kapılar vb evinizin iç dekorasyon kısımlarıın boya badana işlemini usta boyacı kadromuz ile yapabiliriz. Tamamen sizin belirleyeceğiniz renklerin ışığında evinizi baştan aşağı güzelleştirebiliriz.

Tüm Boya İşleriniz itina ile yapılır. İç veya dış cephe farketmeksizin boya işlerinizi itina ile yapabiliriz.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Hizmetlerimiz;

Alçı sıva veya Klasik sıvalar, Sıva yenileme,Astar boya, Saten boya, Yağlı Boyalar. Endüstriyel ve Sanayi Boyaları uygulamaları. Kartonpiyer ve dekoratif boyaların Uygulanması, Alçıpan duvar, bölmeler, yıkım ve söküm yenileme işleri,Tavan, Duvarların boyanması veya yeni nesil boyalar, Küçük bir çok onarım ve tamirler boya ile birlikte. Montaj ve demontaj işleriniz. Korumaya alınarak boya badana.

Boya Ustası ve Boya İşleri Fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09

Boya ve boyama İşleri, boyacı