Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Beton Kesim Karot İşleri

Beton Kesim Karot İşleri

Beton kesme uygulamalarında uygulanan teknikler, kullanılan makinalar ve araç gereçlere göre farklılık göstermektedir. Kesimi yapılacak beton yapının kalınlığı, bulunduğu konum, dik yada yatay oluşu, demir donatılı olup olmadığı gibi durumlar, beton kesim yapılması için kullanılması gereken tekniğin belirlenmesinde önemli etkenlerdir.

Beton Kesim Karot İşleri TEL: 0533 713 4120
Gebze Kocaeli Darıca Şekerpınar İzmit İstanbul Tuzla

Beton kesim makinaları olarak, derz, hidrolik raylı testere,  karot makinaları gibi makinalar kullanılmaktadır. Beton kesim ile ilgili olarak firmamız ihtiyaç duyulabilen tüm tekniklere uygun teknolojik makine, araç ve gereçleri bünyesinde barındırmaktadır. Balaman İnşaat bu teknikleri uygulayan, uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren profesyonel bir ekiple çalışmalarnı sürdürmektedir.

Firmamız Kocaeli/Gebze’de başlayan faaliyetlerini Türkiye çapında genişleterek sürdürmektedir.

Beton kesme, kırma, Karot ve dökme fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır.

Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 01

Beton İşleri İstanbul Kocaeli Gebze

İletişim : 0262 644 69 09