Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Bbs Metal Montaj Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

Bbs Metal Montaj Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

Gebze organize sanayi bölgesindeki bir çok kuruluş gibi “BBS METAL MONTAJ ELEKTRİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ” bizi tercih etmiştir. Sanayi ve fabrika inşaat tadilat hizmetleri konusunda işlem yapılmıştır. Zemin düzenleme işleri, havalandırma tesisatı işleri, beton işleri yapılmıştır. Sanayi ve Fabrika tadilat, dekorasyon, inşaat  ve yapı işleri için bizimle iletişime geçiniz.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

BBS METAL MONTAJ ELEKTRİK SAN. TİC. LTD. ŞT ŞİRKET PROFİLİ

BBS sac işleme, bakır işleme, alçak gerilim ve orta gerilim panoları elektromekanik montajı ile bu kapsamların saha montaj, test ve devreye alma hizmetlerini müşterilerine sunmak amacıyla, alanında tecrübeli bir ekip ile 2004 yılında kurulmuştur.

Kuruluşundan günümüze kadar sektörde bir çok başarılı uygulamaya imza atmış, artan müşteri taleplerine makine, ekipman ve personel yatırımı yaparak sürekli iyileştirmeyi prensipleri arasına dahil etmiştir.

Sanayi  tadilat ve makine kurulum | Fabrika inşaat işleri fiyatı

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Fabrika bahçe düzenleme,  fabrika inşaat ve peyzaj İşleri

İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09