Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Barsan Global Lojistik A.Ş.

Barsan Global Lojistik A.Ş.

Ülkemizin değerli firmalarından Barsan Global Lojistik A.Ş. için yapmış olduğumuz sanayi tadilat işleri bizim için bir onurdur. Barsan Global Lojistik A.Ş. ; fabrika tadilat işlerinden ofis bölme ve yapma işleri, kapı pencere işleri, izolasyon işleri, boya işleri , zemin işleri, acil çıkış kapısı tasarımı,  fabrika inşaat işleri yapımı. Yapılan uygulamaya ait detaylı bilgiyi İş fotoğrafları kısmından bulabilirsiniz.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Barsan Global Lojistik A.Ş.

BGL, Sektöründe 35 yıllık  tecrübesi ile global şirketlerin çözüm ortağı olarak bir çok ilklere ve başarılara imza atmış bir dünya şirketidir.

Kamil Barlın tarafından 1982 yılında kurulan Barsan Global Lojistik ( BGL ) ; kısa süre içerisinde  Türkiye’nin sayılı seçkin gümrük firmalarından biri haline gelmiş, gümrükleme operasyonlarındaki başarısını daha da ileriye taşıyarak 1990 yılında entegre lojistik hizmeti vermek üzere kara, hava, deniz ve depo yatırımlarına başlamıştır.

1995 yılına kadar Türkiye’deki tüm ticari noktalarında depo yatırımlarının büyük bir kısmını tamamlayan BGL, 1995 yılından itibaren globalleşme hedefi doğrultusunda yurt dışı yatırımlarına başlamıştır.

Bugün halen Kamil Barlın’ ın sahip olduğu BGL ; Yurt içinde 18  Bölge Direktörlüğü; Yurt dışında 22 ülke ve 61 farklı Lokasyonda dev operasyon gücü ile iş dünyasında ihtiyacınız olan tüm lojistik hizmetlerde yanınızdadır.​

Değerlerimiz
Dürüstlük,Topluma Karşı Sorumluluk, Gizlilik, Yasalara Saygı, Kurum İtibarını Koruma, Yetkinlik, Nezaket Kurallarına Uygun ve Adil Davranış

Kaynak : Firmanın resmi sitesi

.

Fabrika ve sanayi tadilat acil çıkış kapısı yapımı fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

Sanayi ve fabrika tadilat dekorasyon kapı pencere işleri

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim : 0262 644 69 09