Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Banyo Yenileme

Banyo Yenileme

Banyo yenileme işleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balaman Dekorasyon banyolarınızı baştan başa yeniliyor. Banyolarda her zevke ve her renge uygun bir model bulabilirsiniz. Banyonuzu romantik bir mekana mı dönüştürmek istiyorsunuz? ya da “çok daha ağırbaşlı mı  olsun” diyorsanız, Balaman Dekorasyon’daki özel modellerden birisini beğenebilirsiniz. Banyonuzu  rengini seçerken Doğanın renklerini de sizlere sunmaktayız.
Balaman dekorasyon renk konusunda da banyodaki geleneksel çizginin dışına çıkarak banyolardaki klasik beyaz ve kahverengi hakimiyetine son  vererek koleksiyonunda yer alan modelleri ile bütünleştirmektedir.
Her bütçeye ve her mekana uygun tasarımlar yapan Balaman Dekorasyon, ev dekorasyonunda sadece salon ve mutfak dekorasyonlarında değil, banyolara da aynı özenin gösterilmesi gerektiğininin bilincindedir.
Banyo yenilemek isteyen ihtiyaç sahipleri düşüncelerini Balaman dekorasyon ile paylaşabilirler.

Banyolarımızın çok iç açıcı ve ferah olması , güne başlangıç noktamız olduğu için çok önemlidir. Eskiden banyolar evin ücra köşelerinde bina genelindeki konum olarak ta ışık görmeyen kuytu köşelere yerleştirilecek şekilde hesaplanır ve içleri de çok şık olmayan alelade yapımlar ile geçiştirilirdi. Oysaki günümüzde banyo yenileme ve banyo tasarımı baştan sona kadar dikkat ve özenle hazırlanan bir alan olmuştur.

Banyolarımız evin en önemli bölümlerinden birisidir. Banyo dekorasyonu yaparken bazı ufak detaylara dikkat ederek banyomuzu olduğundan daha geniş göstermemiz mümkün.

Aşağıda sizlerle paylaşacağım ufak ipuçları ile banyonuzun hem daha geniş görünmesi hem de yer tasarrufu sağlama ile ilgili fikirleri okuyabilirsiniz.

Banyo Nasıl Buyuk Gösterilir

~ Aynalı bir dolap her zaman banyoyu büyük gösterir. Püf nokta ise, dolapların gömme olup ayna gibi görünmelerinde.

~ Eğer banyonuz dar bir alana sahipse, radyatörünüzü yer kaplamayacak şekilde koymayı deneyebilirsiniz. Mesela, dikey radyatörler kapı arkalarına saklanabilir, yatay olanlar ise, lavabo altına girebilirler.

~ Küçük banyolarda duvara asılabilen saklama sistemlerini kullanabilirsiniz. Böylelikle zemini rahatlatmış olursunuz.

~ Eğer banyonuzu yeniden inşaa ediyorsanız, içinde havluları ve şampuan gibi şişeleri saklayabileceğiniz gizli dolap yaratabilirsiniz.

~ Fayansları daha geniş bir mekan havası verecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Dar bir alanın etrafından dolaşan renkli çizgiler daha geniş bir görünüm verebilir örneğin… Ya da büyük karolar ve mozaikler banyonuzun kendini göstermesine yardımcı olur. Tek bir çeşide bağlı kalırsanız, sonrasında küçük detaylar eklemeniz de mümkün olur.

~ Lavabo altı dolapları, boruları gizlerken bir yandan da çok güzel bir depo oluşturur.

~ Sifonun gizlenmesi amacıyla örülen yanlış duvarlar alanı iyice küçültür. Fakat gömme depolama sistemi sayesinde banyonuzda ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz.

~ Sade ve tek renk bir banyoda duvarlardan birini farklı ve güçlü bir renge boyayarak derin bir his uyandırabilirsiniz.

Banyo yenileme fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Diğer web sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Banyo yenilme İşleri ve modelleri İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09