Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Banyo Tadilat ve Dekorasyon

Banyo Tadilat ve Dekorasyon

Banyo Tadilat ve Dekorasyon

Gebze banyo tadilat ve dekorasyonunda uygun fiyat kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Banyo dolabı ve duşa kabin çeşitleri için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Banyo evimizin önemli ve en sık kullanılan mekanlarından biridir ve banyo da rahatlık önemlidir, ön planda olmalıdır. Bundan dolayı kişiler banyolarının dekorasyonlarına özen gösterirler, ev dekorasyonunda dekorasyonun bütünlüğü konusunda biraz arka planda kalsa bile kullanış açısından önemli bir yere sahiptir. Bundan dolayı banyonuzu dekore ederken doğru seçimler yapmanız daha uzun vadede sizin için önem teşkil eder.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Banyo tadilat veya dekorasyonu maliyeti

Öncelikle banyo dekorasyonu için çok yüklü miktarlarda para ödemenize gerek yok. Önemli olan sizin nasıl bir şey istediğiniz, dekorasyon konusunun bütününde ne istediğinize dikkat etmeniz önemlidir. Eğer siz tam olarak ne istediğinizi ve hangi kriterlere uygun objeler aradığınıza karar verirseniz hem zaman harcamaz hem de yanlış seçim yaparak pişman olmazsınız. Bu yüzden ne tür bir banyo hayal ettiğinize karar verin. Şunu söylemeliyim ki banyonuz da dekorasyon konusunda eğer seçtikleriniz gerçekten para vermeye değerse vermekten kaçınmayın çünkü banyo dekorasyonu sık değişen bir şey değildir. Bunun yanında istediklerinize her zaman yüklü miktar ödeyerek ulaşacaksınız diye bir kaide yok, özgün tasarım fikirleriyle uygun fiyatlara da banyonuzu dekore edebilirsiniz.

Bunları düşündükten sonra banyo dekorasyonunda nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda püf noktalarını vermeye başlayalım. Öncelikle banyonuzun dekorasyonunu banyonuzun alanına göre tercih edin. Banyonuzda asma klozet gibi ürünleri kullanmanız yer tasarrufu açısından önemlidir. Yer kaplamaları seçiminde ise açık tonda renkler kullanmaya özen gösterin, banyo ferahlık ve rahatlığın adresidir bundan dolayı açık renk kullanımı her zaman doğru tercih olacaktır. Yer Kaplamalarında uyguladığınız açık renk kavramını tavanda da uygulayabilirsiniz göz yormayan ve mekanda aydınlığı tetikleyen renkler önemlidir.

Banyonuzda kullanacağınız taşların doğal taşlar olmasına dikkat edin, bu banyonuzun sade ama ferah olduğunun göstergesi olacaktır. Ayrıca çeşitli seramiklerde canlı renkler kullanarak banyonuza canlılık katabilirsiniz. Banyonuzda ayna kullanmaya özen gösterin aynayı seçerken banyonuzun alanına göre seçim yapmaya özen gösterin yani banyonuzda ayaklı ayna kullanacaksanız alanınızın geniş olması gerekir. Aksi takdirde problem yaşayabilirsiniz. Bunların dışında banyonuzda kullanacağınız dolaplarında önemi büyüktür. Sade ama şık dolaplar da yine canlı renkler kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Ayrıca banyonuzda ufak aksesuarlar ile sadece size özgün dekorasyon tasarımları yaratabilir, banyonuza ayrı bir hava katabilirsiniz.

    Banyo dolabı seçiminde neler dikkat etmeliyiz. Banyo dolabı suntadan yada MDF den yapılabilir. Banyolar nemli ortamlardır. Buradaki rutubet mobilyaya zarar verir. Bunun önüne uzun vadede geçmek imkansızdır. Ama kısa vadede yani 5-10 yıla kadar dayanıklı mobilya için lake boyalı banyo dolapları daha akıllıcadır. MDF yapı itibari ile daha sıkı bir yayıya sahiptir. Lake boya malzemeleri de bunu korumada daha dayanıklıdır. Hem şık hem de sağlam banyo dolapları için lake boyayı öneriyoruz.

Banyo dolabı fiyatı ve modelleri

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Gebze İstanbul – Banyo tadilat ve dekorasyon İşleri | Banyo dolabı ve mobilya işleri

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09