Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Balkon Korkuluk Küpeşte

Müşterimizin evinin eski korkuluğu profil demirlerin kaynatılmasıyla yapılan tiplerdendi. Müşterimizin balkon korkuluğu zamanla korozyona uğrayarak yıpranmıştı ve balkonda tehlike oluşturuyordu. Müşterimiz bizimle iletişime geçerek yeni korkuluk yapmamızı talep etti. Apartmandaki diğer konut sahiplerini rahatsız etmeden profesyonel ekibimizce bina tasarımına uygun bir şekilde tasarım ve montaj yapılmıştır. Bu montaj sırasında küpeşte altına mermer yapımı ve montajı da yapılmıştır.  Tüm mermer ve alüminyum işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer uygulamalarımızı incelemek için sitemizdeki uygulamalar sayfasındaki ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Aparman Korkuluk Küpeşte İşleri

Balkon Korkuluk ve Küpeşte İşleri ve Fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

Apartman Korkuluk | Balkon Korkuluk | Merdiven Korkuluk | Küpeşte İşleri

 İzmit  İstanbul Kocaeli Gebze dekorasyon tadilat işleri

İletişim : 0262 644 69 09