Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Amerikan Siding işleri ve modelleri. Uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Siding

Vinil siding ,1960 ların sonuna doğru cephe kaplama sektörüne giriş yapmış,ilerleyen kırk yıl içerisinde popülerliği ve kullanım alanı hızla artmıştır. Dayanıklılığı, çok yönlü uygulanabilme kolaylığı, Uv ışınlarına karşı dayanıklılığı arttıran çift katmanlı üretim teknolojisi ve co extrüzyon metodu ile üretilen polivinil klorür esaslı içerisinde bulunan katkılar,edarbe dayanımı, rijit yapısı ve malzemenin dış hava koşullarına karşı direncini arttırır. Vinil siding binayı nem, rutubet, korozyon vb etkilerden koruyan boya ve bakım masrafı gerektirmeyen, bina ömrünü uzatan ve bina ömrü boyunca yapıya estetik katan dış cephe kaplamasıdır.

American Siding

  • Kaplama panelinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz ve kendisini söndürür. Gaziantep Üniversitesi tarafından yapılan test ile American Siding’in bu özelliği tescillenmiştir.
  • Uygulamada kullanılan buhar dengeleyici ve yalıtım yöntemleri ile duvardan nem oluşmasına engel olarak dış duvarların ömrünü uzatarak, taşıyıcı kolon ve kirişlerin hasara uğramasını, inşaat çeliklerinin paslanmasını önler, küp ve bakterii oluşumunun önüne geçer.
  • American Siding paket sistemi, mükemmel yalıtım özelliği sayesinde uygulama yapılan yapılarda %55’e varan tasarruf sağlar.
  • American Siding yarı parlak üretilmesi nedeni ile doğaya tam uyum sağlayarak mükemmel bir temizlenme kolaylığı getirir.
  • American Siding’in uygulandığı yapılara yapının ömrü boyunca hiç bir boya bakım masrafı gerektirmez.
  • Bina cephesine m²’ye 4 kg gibi hafif bir yük bindirerek ana yapının gereksiz yük altında yaşlanmasını önler.
  • American Siding en zor şartlar altında bile asla deforme olmayan, bozulmayan yapısı, kesinlikle solmayan renkleri ile yapılarınızı yıllarca korur.
  • American Siding paket sistemi, içerisinde bulunan plastik kutu profilleri sayesinde altyapyı ömür boyu yaşatır.
  • American Siding paket sistemi, yatay paneller içerisinde bulunan inorganik maddeler sayesinde zor alev alıcı (1 sınııfı) ürünler grubuna girmektedir.

Doğayla uyum içinde, etkileyici ve göz alıcı bir görünüm her binanın hakkıdır. American Siding diğer dış cephe kaplamalarının ulaşamadığı bir güzelliği binaların dış yüzeyleriyle buluşturuyor. American Siding’in birbirine tam uyumlu cephe kaplama panel ve aksesuarlarında naturel ve canlı tonlar doğanın tüm renklerine eşlik ediyor.

American Siding ısı ve suya dayanıklı bir dış cephe kaplama şeklidir. Siding; polistren plakaların fabrikalarda siding yani yalı baskısı formunda üretilip üzeri özel dış cephe kaplaması ile kaplanarak imal edilen bir malzemedir. Osmanlı zamanında mimarinin en güzel örneklerini oluşturan yalı baskısı tekniğine benzer bir türdür siding. Siding in kullanımı belki de bu yüzden ülkemizde giderek yaygınlaşmaktadır. Türkiye’de en yaygın olarak Vinil Siding kullanılmaktadır. Artık ülkemizde de bu malzemeleri ithal ya da yerli olarak temin edebilirsiniz. Türkiye’de kullanılan belli başlı siding çeşitleri şunlardır: vinil, ahşap, fiber, kompozit, alüminyum Sistemlerdir..

Amerikan Siding Özellikleri

:: Hafiftir. Binanıza yük bindirmez.

:: Her türlü hava koşullarında montajı yapılır.

:: Özel izolasyon sistemi sayesinde binanızın ısı, ses
su yalıtımı sağlar.

:: Binanızın dış cephe sorunlarını unutmanızı sağlar.

:: Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

:: Eviniz her zaman ilk günkü gibi canlı ve temiz bir görünüme

sahip olur.

:: 1′ den fazla renk seçeneği ile herkesin zevkine hitap eder.

:: Ömür boyu bakım ve onarım gerektirmez.

:: Kolay temizlenir yıllar sonra ilk günkü temizliğini korur.

Amerikan Siding fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Amerikan Siding İşleri ve modelleri İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09