Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Alçıpan Bölme Duvar

Alçıpan işleri duvar bölme dekorasyon ve tadilat işleri uzman ekip anahtar teslim. Alçıpan ustası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alçıpan Bölme Duvar

Alçıpan bölme duvar  Duvar-U ve  Duvar-C profillerlli iskeletlere alçıpan kaplanmasıyla  oluşturulan ;  ev  ,ofis, işyeri vb. yerleri ayırmada kullanılan duvar  tipidir .Alçıpan bölme duvarın en iyi şekilde uygulanmasında  terazinin önemi büyüktür .Mutlaka işinin ehli olan ustalar tarafından yapılmalıdır yoksa şekli bozuk yapılar oluşabilir bu konuda BALAMAN İNŞAAT ( tadilatturk.com ) işinin ehli bir ekiple son derece titiz çalışmaktadır.Alçıpan bölme duvar , ihtiyaçlarınıza cevap vererek  evlerinizin, ofisinizin ve iş yerinizin daha kullanışlı daha estetik bir şekil almasını sağlar .

Alçıpan bölme duvar diğer duvar  tiplerine göre daha  hafiftir  ; temiz  ve hijyeniktir.

Alçıpan bölme duvar uygulanması diğer duvarlara göre daha pratiktir .Fazla alan kaplamaz bu sayede ferah bir ortam sağlar. Ayrıca kolaylıkla sökülebildiği için de eziyet gerektirmez.

Alçıpan bölme duvarın içine ses ve ısı yalıtımı için isteğe bağlı olarak  taşyünü , izocam yada strafor konulabilmektedir.

Alçıpan Bölme Duvar ve alçıpan işleri fiyatları

Fiyatları kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Alçıpan duvar bölme ve alçıpan İşleri, alçıpan ustası İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09