Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende
Alçıpan Bölme Duvar

Alçıpan işleri duvar bölme dekorasyon ve tadilat işleri uzman ekip anahtar teslim. Alçıpan ustası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alçıpan duvar yapımı  Duvar-U ve  Duvar-C profillerlli iskeletlere alçıpan kaplanmasıyla  oluşturulan ;  ev  ,ofis, işyeri vb. yerleri ayırmada kullanılan duvar  tipidir .Alçıpan bölme duvarın en iyi şekilde uygulanmasında  terazinin önemi büyüktür .Mutlaka işinin ehli olan ustalar tarafından yapılmalıdır yoksa şekli bozuk yapılar oluşabilir bu konuda BALAMAN İNŞAAT ( tadilatturk.com ) işinin ehli bir ekiple son derece titiz çalışmaktadır.Alçıpan bölme duvar , ihtiyaçlarınıza cevap vererek  evlerinizin, ofisinizin ve iş yerinizin daha kullanışlı daha estetik bir şekil almasını sağlar .

Balaman İnşaat Dekorasyon Tadilat İşleri TEL: 0533 713 4120
25 Yıllık tecrübe ile Tüm tadilat dekorasyon inşaat mobilya işleri itina ile yapılır

Alçıpan bölme duvar diğer duvar  tiplerine göre daha  hafiftir  ; temiz  ve hijyeniktir.

Alçıpan bölme yapımı uygulanması diğer duvarlara göre daha pratiktir .Fazla alan kaplamaz bu sayede ferah bir ortam sağlar. Ayrıca kolaylıkla sökülebildiği için de eziyet gerektirmez.

Alçıpandan yapılan duvarın içine ses ve ısı yalıtımı için isteğe bağlı olarak  taşyünü , izocam yada strafor konulabilmektedir.

Alçıpan Bölme Duvar ve alçıpan işleri fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. TADİLATTÜRK **Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

*Ücretsiz hizmetlerimiz belirli koşullara bağlıdır. Misal ücretsiz keşif mesafe sınırlıdır. Ayrıntı için iletişime geçebilirsiniz. 

**Tadilattürk Balaman Makine İnşaat Dekorasyon taahhüt’e ait bir sitedir.

İzmit İstanbul Kocaeli Gebze Darıca Şekerpınar Çayırova İletişim: 0262 644 69 09

Alçıpan duvar bölme ve alçıpan İşleri, alçıpan ustası