Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Aksaray Yaylak Granit ve tüm diğer tüm granit mermer çeşitleri için uygun fiyat kaliteli hizmetle yanınızdayız. Bizimle iletişime geçiniz

AKSARAY YAYLAK GRANİT

                  Granitler yapısı itibari ile son derece sağlam kayalardır. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olan granitler zemin, dış cephe, dekorasyon ve benzeri alanlarda sıkça tercih edilmektedir. Gelişen inşaat sektörü ile birlikte mutfak tezgâhları, banyo ve lavabo başta olmak üzere diğer yaşam alanlarında kullanılmaktadır. İç ve dış piyasada sıkça kullanılan bu granit türü,ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. En çok bilinen ve tercih edilen granit türlerinden biri olan Aksaray Yaylak granit, fiyatının uygun oluşu ve sertliği ile tercih edilen granitler arasındadır. Gelişen teknoloji ile birlikte bu granitlerin kesimi de kolaylaşmakta, şekillendirmesi de bu bağlamda gelişmektedir.
                     Temel olarak krem veya pembe renkli bir zemin barındıran bu granit türü noktacıklar dan oluşan yoğun bir renk skalası içerebildiği gibi dağınık şekillerden de
oluşabilmektedir.Türkiye yurt içinde çıkan bir granitdir. Bazen Aksaray yaylak taşı diyede adlandırılmaktadır.Cephe, kaplama , mutfak tezgahlarında Rahatça kullanabileceğiniz granit mermer türüdür,04.416/23A poz numarası ile bütün projelerde  görünmektedir.Açık beyaz benekli olup dalmaçyalıdır. Çok Uygun Fiyat Olduğu için bir çok alanda kullanılmıştır.Bulunduğu ortama ferahlık, aydınlık ve temizlik katkısı vardır.

Aksaray yaylak  Granit Türleri

Yakılmış Aksaray yaylak granit

Isı veya asit işlemi uygulanarak cilasız , kaymayan, tırtıklı ürün türüdür.

Patinatolu Aksaray yaylak granit

Cila ve fırça ile dış zeminlerde kullanılan mat parlaklı granit türüdür.

Aksaray Yaylak Granit fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Aksaray Yaylak Garanit ve Çeşitleri İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09