Size bir telefon kadar yakınız
0 533 713 41 20
Dil Seçin
trende

Aksaray granit ve diğer granit mermer işleri için bizimle iletşime geçebilirsiniz bol çeşit uygun fiyat

Aksaray Pembe Granit

Aksaray pembe granitler, zemininde pembe veya tonlarını barındırmaktadır. Yüzeyinde ise karışık siyah lekeler barındıran bu granit türü, mutfak tezgahlarında sıkça kullanılmaktadır. Güney Amerika ve Çin başta olmak üzere dünyanın pek çok çevresinden çıkarılan granitler farklı desen, renk ve özelliklere sahiptir. Kendine has özellikleri ile ün yapmış Aksaray pembe granitler, çokça tercih edilen granitler arasındadır. Aksaray pembe granitler yapı itibari ile aynı olsa da elementlerin sıralanışı bakımından farklılık gösterebilir. Elementlerin farklı alanlarda boy göstermesi ile farklı tasarımlar çıkabilmektedir. Bu bağlamda çıkarılan ürünler aşağıda listelenmiştir Crema Lal: Bu granit yoğun bir pembe zemin barındırmakla birlikte üzerinde yoğun bir şekilde siyah ve siyah tonları, kahverengi ve kahverengi tonları olan noktacıklar da içermektedir.
Rosa Porrino: Bu granit yoğun bir şekilde pembe zemin barındırmakla birlikte üzerinde dağınık pembe ve pembe tonları, siyah ve siyah tonları şekiller de içermektedir.
Rosy Pink: Bu granit yoğun bir şekilde pembe zemin içermektedir. Az bir şekilde yüzeyi beyaz alanlar ile kaplıdır. Bu alanları kalın ve düzensiz damarlar olarak niteleyebiliriz. Çokça barındırdığı yüzey rengiise siyahtır. Genellikle mutfak tezgahlarında tercih edilen bu granit türü dünyaca ünlüdür.

Aksaray pembe  Granit Türleri

Yakılmış Aksaray pembe granit

Isı veya asit işlemi uygulanarak cilasız , kaymayan, tırtıklı ürün türüdür.

Patinatolu Aksaray pembe granit

Cila ve fırça ile dış zeminlerde kullanılan mat parlaklı granit türüdür.

Aksaray Pembe Granit fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. TADİLATTÜRK Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Aksaray Pembe Granit İşleri ve çeşitleri İstanbul Kocaeli Gebze İletişim : 0262 644 69 09